"ברוכים הבאים,
מוזיאון הסובלנות ירושלים פותח בימים אלה את שעריו."
פתוח
אנו מזמינים אתכם למסע של התבוננות, למידה והשראה דרך שתי תערוכות עוצמתיות.
'06:29 – בין חושך לאור' מציגה תצוגות חדשניות המעבירות חוויות נוגעות ללב המקדמות ערכים של הבנה ואמפתיה דרך האתגרים מיום ה-7 באוקטובר ומאז. לצד האתגרים מדגישה התערוכה מעשי ערבות הדדית ואחדות אזרחית שעלו מהאתגרים.
‘מתעדים את ישראל: 75 שנות חזון’ של סוכנות הצילום 'מאגנום פוטוס' מאפשרת למבקרים לחוות את סיפורה של ישראל דרך נקודות המבט של צלמים נבחרים מהשנים הראשונות של המדינה ועד לתקופה המודרנית.
הצטרפו אלינו למסע מרתק.
11.8.2024, יום ראשון
לכבוד ערב ט' באב, יום זיכרון לחורבן בתי המקדש, אנו מתכנסים להקשיב לפאנל מכובד ולדון באתגרי החברה הישראלית העכשווית. מלחמת חרבות ברזל, שפרצה ב-7 באוקטובר 2023, העמיקה שאלות על עתידנו כעם וכמדינה, במיוחד לאור הפילוג שקדם למלחמה. בעוד אנו מתמודדים עם השלכותיה הקשות של המלחמה, עולה הצורך לבחון כיצד נשמור על אחדותנו. הצטרפו אלינו למוזיאון הסובלנות ירושלים, לערב שיח אשר ידון בשאלות הנוגעות לתקווה ואמונה בשמירה על הבית השלישי.
20 במאי, 2024
מוזיאון הסובלנות ירושלים אירח מעבדת חדשנות פיננסית למען צמיחתה של כלכלת ישראל
מרכז מילקן לחדשנות בישראל אירח מעבדת חדשנות פיננסית במוזיאון הסובלנות ירושלים ב 18 ליוני, 2024. במסגרת מעבדת החדשנות נפגשו נציגים מקבוצות משקיעים מובילות בארץ ובחו"ל, …
20 במאי, 2024
מוזיאון הסובלנות ירושלים אירח את עובדות עיריית ירושלים לרגל יום האישה, לציון הישגיהן בשנה החולפת
"כולכן נשות ברזל", אמר בפתח דבריו ראש עיריית ירושלים, משה ליאון. "לחלקכן יש בני זוג במילואים, ילדים בבית הספר, ולצד זאת אתן עובדות ונדרשות לתחזק את הבית", אמר. "זו עבודה קשה שלא נגמרת, אבל אתן עושות זאת הכי טוב שאפשר".
20 למאי, 2024
מוזיאון הסובלנות ירושלים אירח את אירוע הגאלה של ELNET, למען ביטחונן של נשים וציון הישגיהן במערכת הביטחון
אירוע הגאלה של ELNET למען ביטחונן של נשים התקיים במוזיאון הסובלנות ירושלים, וכלל נאומים מעוררי השראה של נשים מובילות במערכת הביטחון בישראל, ובהשתתפות משלחת של חברות פרלמנט אירופיות, מנהיגות אזרחיות ופעילות חברתיות.
![RABBI MARVIN HIER](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/11/533636.jpeg)
![The museum building at daylights with birds in the sky](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/5618-026-2.webp)
![](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-3.png)
החזון שלנו
![A picture of the museum with the lights on at night](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/5618-006-1.webp)
![The Museum with lights on at night](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/08/Untitled-2.webp)
![](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-3.png)
המשימה שלנו
![A picture showing an exhibition at the museum](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/5618-006-2.webp)
![](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-3.png)
תערוכות
![A picture of the main staircase](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/5618-025.webp)
![](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-3.png)
מבנה
המוזיאון
מרכז הבניין הוא גרם המדרגות המונומנטלי, המצליח להמחיש באמצעים ארכיטקטוניים את המסר לפיו, סובלנות והבנה נובעות ממעורבות, הקשבה ומאמץ כן להבין את נקודת המבט של האחר.
![The Museum](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/07/5618-046-1.webp)
![](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-3.png)
אירועים
![](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/09/Frame-69.jpg)
![שמעון פרס,](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-1.png)
![ביל קלינטון,](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-1.png)
![ראובן ריבלין](https://motj.org.il/wp-content/uploads/2023/04/COLOR-1.png)
אירוע ההתנדבות הגדול התקיים במחסן לוגיסטי בגודל של 1,000 מטר מרובע שמוזיאון הסובלנות הקצה במיוחד עבור האירוע.